Umeblowana.com

Szafa z nadstawką do wąskiego korytarza 50x240cm

szafa-w-przedpokoju-z-nadstawka-artisan
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 579,00 zł 579.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Marka: DeSon.pl
Kod produktu: CC73-592F5
Informacje o produkcie

Opis

Wąska szafa do przedpokoju Witter II - dąb artisan

Wąska szafa z nadstawką Witter II udowadnia, że pojemne przechowywanie nie wymaga szerokiej ściany. Korpus o szerokości zaledwie 50 cm rośnie w górę do pełnych 240 cm, dzięki czemu mebel zagospodarowuje przestrzeń, która w większości wnętrz pozostaje pusta - tę nad linią wzroku. Zestaw łączy pojemną szafę z zamykaną nadstawką na rzeczy sezonowe, więc jedna smukła bryła zastępuje dwa osobne meble. Sprawdzi się w przedpokoju, sypialni i garderobie, a także w biurze lub pomieszczeniu gospodarczym.

Wąska szafa z nadstawką, czyli pojemność liczona w pionie

Nadstawka to najprostszy sposób na zwiększenie pojemności mebla bez zabierania ani centymetra podłogi. Górna, zamykana strefa przejmuje rzeczy, po które sięga się kilka razy w roku: walizki, koce, dekoracje świąteczne czy odzież poza sezonem. Dolna część pozostaje dzięki temu uporządkowana i dostępna na co dzień. Przy podstawie 50 × 50 cm zestaw zmieści się we wnęce obok drzwi, w rogu sypialni albo w ciągu komunikacyjnym, a wysokość 240 cm pozwala domknąć zabudowę niemal pod sufit.

Wnętrze, które konfigurujesz podczas montażu

W komplecie znajdują się zarówno półki, jak i drążek, a decyzję o układzie wnętrza podejmuje się podczas składania mebla. Jeżeli potrzebna jest wąska szafa z półkami na segregatory, tekstylia i pudełka, wystarczy wybrać układ półkowy. Gdy w korytarzu brakuje miejsca na kurtki i płaszcze, montaż drążka zamienia Witter II w funkcjonalną szafę na ubrania do przedpokoju. Ta elastyczność sprawia, że mebel równie dobrze pracuje w domu, jak i w biurze, gdzie może pełnić funkcję szafy aktowej lub gospodarczej.

System TIP-ON - front otwierany dotykiem

Zamiast uchwytów Witter II wykorzystuje system TIP-ON: drzwi otwierają się po lekkim naciśnięciu frontu. Gładka, jednolita płaszczyzna optycznie wyszczupla mebel i ułatwia utrzymanie czystości, ponieważ nie ma elementów, na których osiada kurz. To rozwiązanie szczególnie praktyczne w ciasnych przejściach - nic nie wystaje i nie zahacza o torby ani rękawy. Dekor dąb artisan z wyraźnym rysunkiem słojów i sęków ociepla wnętrze i dobrze łączy się zarówno z bielą i szarościami, jak i z czernią czy zielenią butelkową. Mebel powstaje w Polsce, z dbałością o jakość wykonania, trwałość i precyzję pasowania frontów, co przy zabudowie bezuchwytowej ma szczególne znaczenie - równe szczeliny między drzwiami budują efekt spokojnej, nowoczesnej płaszczyzny.

Specyfikacja:
  • Wymiary: szerokość - 50 cm, głębokość - 50 cm, wysokość - 240 cm
  • Kolor: dąb artisan
  • Materiał: płyta meblowa okleinowana
  • Przeznaczenie: do przedpokoju, do garderoby
  • Styl wykonania: nowoczesny, minimalistyczny, klasyczny

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Nie weryfikujemy, czy publikowane opinie pochodzą od osób, które kupiły lub używały danego produktu. Publikujemy zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne.

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl